Aplikuj

tel. +48 696 752 926

rekrutacja@ipax.com.pl

Rekrutacja

Jesteś fachowcem i posiadasz umiejętności związane z usługami budowlanymi? Masz doświadczenie w tej dziedzinie? Doskonale! Kwestie związane z ciągłym rozwojem naszych możliwości traktujemy niezwykle priorytetowo. Skontaktuj się z nam – omówimy zasady oraz dostosujemy warunki współpracy do wspólnych potrzeb. Nieustannie szukamy nowych designerów, specjalistów i rzemieślników chętnych do współpracy. Korzystamy wyłącznie z kadry osób, które pomagają nam stale poszerzać nasze perspektywy o nowe spojrzenie na funkcjonowanie firmy. Od lat działamy mając na uwadze zwiększenie naszych możliwości on nowinki technologiczne, metodologiczne, nowe zaplecze technologiczne, a przede wszystkim uzdolnionych ludzi.

Wierzymy w to, że marka to przede wszystkim ludzie. Zakładamy, że my, nasi klienci, pracownicy i kontrahenci stanowią najważniejszą grupę, której priorytety należy czynnie realizować. Dlatego stawiamy na trwałe więzi pomiędzy klientem, pracownikami, a marką. Z tego względu niezwykle ważne jest dla nas zdanie zarówno klienta, jak i pracownika.

Współpraca, wymiana poglądów i wspólne realizowanie autorskich projektów. Nasze umiejętności prowadzą do ciekawych rozwiązań, które pragniemy wprowadzać w życie. Dlatego zadzwoń do nas i dołącz do naszej załogi! Z pewnością stworzymy warunki umowy korzystne zarówno dla nas, jak i dla Ciebie!