';

. O nas

IPAX to firma działająca w branży od lat. Zajmujemy się kompleksową budową domów z uwzględnioną konstrukcją dachu. Zatrudniamy szereg wyspecjalizowanych fachowców, którzy posiadają ogromne doświadczenie zarówno w kwestiach projektowych, jak i wykonawczych. Realizujemy praktycznie dowolne zlecenia budowlane w zakresie stawiania budynków do stanu surowego. W tym aspekcie jesteśmy niezwykle elastyczni. Mamy świadomość, że każdy inwestor pragnie, aby jego projekt spełniał nie tylko potrzeby użytkowe, ale i posiadał walory estetyczne. Dlatego zawsze w czasie wyceny oraz konsultacji przeprowadzamy szczegółową analizę tego, czego klient potrzebuje, jakie są jego oczekiwania, a także co chciałby uwzględnić pod kątem danego obiektu. Następnie przenosimy wszystkie wskazówki na papier, dopasowujemy do założeń technicznych i wprowadzamy w życie. Naszą rolą jest dostosowanie oczekiwań do parametrów projektowych. Nasze realizacje to ściśle odwzorowane preferencje klientów

Nasze realizacje

Zlecenia budowlane na miarę potrzeb

Przedmiot naszej specjalizacji stanowią przede wszystkim usługi budowlane. Zajmujemy się stawianiem domów w oparciu o wizję inwestora. Kosztorys każdej realizacji wykonujemy na podstawie projektu, a następnie dokonujemy wizji lokalnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko przedstawić przybliżone koszta, ale i nanieść ewentualne poprawki pod kątem ukształtowania terenu bądź uwarunkowań geodezyjnych. W czasie pracy wykorzystujemy wyłącznie najnowsze technologie. Budowa domów wymaga specjalistycznego sprzętu i wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Z tego względu realizujemy nasze zlecenia budowlane wyłącznie z wykorzystaniem solidnego zaplecza technologicznego oraz specjalistów z naszych ekip wykonawczych. Zajmiemy się każdym projektem, który zostanie nam przedstawiony przez dewelopera bądź klienta prywatnego. Pokaż nam plan, a my wcielimy go w życie.

Budowa domów w oparciu o wiedzę i doświadczenie

Działamy na rynku nieprzerwanie od 6 lat. Dzięki temu nie tylko zbudowaliśmy bazę stałych klientów, ale i ciągle zajmujemy się pogłębianiem naszego doświadczenia w oparciu o regularną pracę w praktyce. Ponadto dysponujemy szerokim spektrum narzędzi oraz sprzętu, który pozwala nam na wykonywanie zleceń budowlanych w zasadzie w dowolnych warunkach. Posiadamy również szereg specjalistów o wieloletnim doświadczeniu, którzy wiedzą jak zachować się w różnych warunkach technicznych i sytuacyjnych. Nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Reagujemy błyskawicznie na nieprzewidziane problemy, a także proponujemy rozwiązania, jeśli niezbędne jest podjęcie zmian w oryginalnym projekcie. Wszystkie usługi budowlane wykonujemy w pełni fachowo i solidnie. Nasze umiejętności stanowią gwarancję zadowolenia z efektów. Zapewniamy, że nasz wkład w zlecenie budowlane stanowi podstawę realizacji. Dzięki nam przez lata każdy obiekt będzie spełniać swoje zadanie. Przetestuj to sam!